Jesteśmy koncesjonowaną firmą wyspecjalizowaną również w kompleksowej ochronie osób i mienia oraz monitorowania obiektów. Koncesja MSWiA: L-0028/12 .

W skład naszych kompleksowych usług, wchodzą między innymi :

- monitoring elektroniczny - całodobowy nadzór elektroniczny z pełnym wsparciem i zapewnieniem natychmiastowej reakcji grup interwencyjnych,
- ochrona stacjonarna obiektów,
- ochrona osobista,
- konwojowanie wartości pieniężnych,
- projektowanie i instalacji systemów alarmowych,
- montaż systemów telewizji przemysłowej i nadzoru wizyjnego (CCTV),
- ochrona imprez masowych.


Zapewniamy profesjonalną ochroną obiektów i terenów do nich należących. W zależności od specyfiki obiektu, dokonujemy odpowiedniego doboru techniki ochrony i ilości pracowników ochrony niezbędnych do rzetelnego i profesjonalnego wykonania zlecenia.

Nasi pracownicy są doskonale przygotowani zarówno od strony przeszkolenia jak i sprzętu do pracy w sytuacjach zagrożenia bezpieczeństwa chronionych obiektów.

Jest to wynikiem starannego ich doboru zarówno w momencie rekrutacji jak i przydziału do realizacji wyznaczonego zadania, a także odpowiedniego przeszkolenia. Zatrudniani w naszej firmie pracownicy, są sprawdzani nie tylko pod względem przebiegu dotychczasowej pracy zawodowej, ale również pod kątem kwalifikacji do pracy w ochronie.

W skład wyposażenia pracowników ochrony naszej firmy, wchodzą specjalistyczne uniformy służbowe, dostosowane do warunków i specyfiki powierzonych im zadań, a także profesjonalny sprzęt zapewniający naszym pracownikom nie tylko wysoką skuteczność dzialań, ale także w przypadku szczególnych zadań dyskrecję.

Przed przystąpieniem do realizacji powierzonych zadań dokonujemy dokładnego rozpoznania i przygotowania wraz z klientem planu ochrony oraz zakresu obowiązków pracowników ochrony, mających te zadania wypełniać.

 Zapewniamy również bezpieczeństwo osobom publicznym i prywatnym.

Z uwagi na specyfikę takich usług, do ich wykonania wyznaczamy wyłącznie doświadczonych i sprawdzonych agentów ochrony, których doświadczenie i poziom wyszkolenia zapewni klientowi maksimum bezpieczeństwa.

W związku z prowadzonym profilem działalności i dużym stopniem ryzka, nasza firma posiada ubezpieczenie od odpowiedzilności cywilnej na kwotę 300.000 złotych.